Одбери град

Внесете ја вашата
E-mail адресаДосега 21888 купени купони
Вкупно заштедивме: 7029698ден.
АКТИВНИ ПОНУДИ

50% попуст на КАРТА ЗА КОНЦЕРТОТ НА САША КОВАЧЕВИЌ, НЕДЕЛА 03.08.2014 во KADMO BEACH & CLUB во вредност од 300ден. за само 150ден.

150
ден.

Вредност
300
ден.
Попуст
50%
Заштеди
150.00
ден.

50% попуст на КАРТА ЗА КОНЦЕРТОТ НА НОКАУТ, ЧЕТВРТОК 31.07.2014 во KADMO BEACH & CLUB во вредност од 200ден. за само 100ден.

100
ден.

Вредност
200
ден.
Попуст
50%
Заштеди
100.00
ден.

50% попуст на ПОРЦИЈА СВИНСКО КАРЕ СО СОС ПО ИЗБОР ОД КИКИРИКИ, ОД МЕД И СЕНФ ИЛИ НА ПУТЕР во KADMO LOUNGE BAR во вредност од 270ден. за само 135ден.

135
ден.

Вредност
270
ден.
Попуст
50%
Заштеди
135.00
ден.

50% попуст на ТОПЕНО СИРЕЊЕ по избор со месо или зеленчук во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 250ден. за само 125ден.

125
ден.

Вредност
250
ден.
Попуст
50%
Заштеди
125.00
ден.

50% попуст на секојдневни тренинзи AEROBIC, PILATES, BODY COMBAT и TOTAL BODY во времетраење од еден месец во вредност од 800ден. за само 399ден.!

399
ден.

Вредност
800
ден.
Попуст
50%
Заштеди
401
ден.

68% попуст на пакет 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ + 5 ЕЛЕКТРО СТИМУЛАЦИИ во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 3750ден. за само 1199ден.

1199
ден.

Вредност
3750
ден.
Попуст
68%
Заштеди
2551
ден.

Повторно на ваше барање! 67% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН ЗА ФАРБАНА КОСА во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 399ден.

399
ден.

Вредност
1200
ден.
Попуст
67%
Заштеди
801
ден.

69% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА INEBRYA KERATIN OIL ELIXIR во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 249ден.

249
ден.

Вредност
800
ден.
Попуст
69%
Заштеди
551
ден.

60% попуст на ПАКЕТ 50 МИНУТИ СОЛАРИУМ во козметички салон BEAUTY & SOUL во вредност од 1000ден. за само 399ден.

399
ден.

Вредност
1000
ден.
Попуст
60%
Заштеди
601
ден.

50% попуст на ПОДАРОК ИЛИ ДЕКОРАЦИЈА ОД БАЛОНИ MICKEY MOUSE ИЛИ MINNIE во цвеќара ФИОНА во вредност од 250ден. за само 125ден.

125
ден.

Вредност
250
ден.
Попуст
50%
Заштеди
125.00
ден.

Други понуди во тек:

Не пропуштајте ги понудите!

Зачленете се на нашиот електронски билтен и добивајте понуди за вашиот град преку Е-mail...

Начин на плаќање

   
   
   
MasterCard SecureCode Learn More